PRACHTIGE VILLA IN HET MOOIE UMBRIE, vlakbij Assisi, Italië
Voor wie houdt van rust, ruimte, natuur, comfort en wil genieten van een zwembad en authentieke hout gestookte pizzaoven is ons huis een aanrader.
Op een werkelijk unieke locatie met diverse terrassen met prachtige uitzichten vindt u een geheel gerestaureerde villa op 10 ha eigen grond met stijlvolle authentieke elementen en moderne luxe. Geschikt voor 2 tot 10 personen.
Opgesomd:
- Geheel nieuw en compleet ingericht huis
- WIFI
- 4 slaapkamers
- 3 badkamers
- Zwembad (8 m diameter)
- Recent gerestaureerde authentieke houtgestookte pizzaoven
- Airco en (vloer)verwarming in alle kamers
- Satelliettelevisie met Nederlandse kanalen
- Kindvriendelijk (kinderbedje, stoel, traphekje etc.)
- Speeltuintje voor kinderen met o.a. schommel en glijbaan
- Binnen en buiten een open haard + stookhout hout
- Keuken geheel compleet
- Diverse terrassen
- 1 overdekt buitenterras met prachtig uitzicht
- Hangmat
- Tafeltennistafel
Tarieven:
De tarieven zijn afhankelijk van de periode en variëren van € 995,- - € 3.200,- per week (excl. € 125,- schoonmaakkosten).
Meer informatie:
Zie onze website: WWW.ONSITALIEHUIS.NL voor foto's, voorwaarden, beschikbaarheid, reacties van huurders en de prijzen.
Of neem contact met ons op via e-mail: info@onsitaliehuis.com
Telefoon 06 43 05 38 60 (ook via WhatsApp!).
Vergelijkbare Ledemaatjes
VAKANTIE IN ZUID-FRANKRIJK
Gîte in de bosrand, 6 pers. en eeuwenoud torenhuisje, 4 pers. met gezamenlijk zwembad op landgoed van 16 ha (door de prachtige locatie in de weidse natuur weinig besmettingsrisico!) in het Toscane van Frankrijk (Dept. Lot). Dit alles prachtig gerestaureerd met modern comfort en rust in privé-vallei omringd door eikenbossen en akkertjes met zonnebloemen en lavendel. Golf (9-holes zonder greenfee) op eigen terrein. Romantiek à la campagne met alle denkbare comfort en luxe, inclusief flatscreen tv, snel wifi via glasvezel en een 11 kW laadstation! In voorkomende gevallen bieden wij een mooie lastminute korting!
Ga naar www.bouteille.nl of telefoon 06 22353486.
Lees meer
Vakantiehuis te huur in natuurpark Cabo de Gata, Andalucië
Nog geen bestemming voor het voorjaar? Ons vakantiehuis is beschikbaar in april, mei en juni. Tien minuten lopen van de zee in het vissersdorpje Las Negras. Heerlijk voor zonaanbidders, wandelaars en waterratten. Het huis is voorzien van wifi, satelliet, verwarming en volledige airconditioning, 5 kamers, 4 nieuwe badkamers, een grote keuken en woonkamer en is omringd door een palmentuin. Er is een zonneterras met uitzicht op zee. Een ideale plek voor een onbezorgd verblijf tot 10 personen. Ter plekke is praktische ondersteuning aanwezig
E-mail: lenz@planet.nl, telefoon 06 24 25 36 63.
Lees meer
Luxe 6-pers. appartement in Samoens, Le Grand Massif
In 2023 nieuw opgeleverd 6-persoons appartement (70 m²) te huur aangeboden in Samoëns, Fr. Met 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, en een ruim balkon biedt dit appartement een fantastische uitvalsbasis voor activiteiten in de bergen. Op slecht 3 automin. (of met skibus, halte voor de deur) zijn de gondels Vercland en Samoëns bereikbaar, die u naar 266 km aan pistes zullen brengen. De omgeving leent zich uitstekend voor mooie hikes, golfen, fietsen, en tal van andere bergsporten. Check: www.le7samoens.nl voor meer informatie en de prijsindicaties.
Lees meer