PRACHTIGE VILLA IN HET MOOIE UMBRIE, vlakbij Assisi, Italië

huis1
huis2
huis3
huis5
huis6
huis7
huis15
pizzaoven
huis28

Voor wie houdt van rust, ruimte, natuur, comfort en wil genieten van een zwembad en authentieke hout gestookte pizzaoven is ons huis een aanrader.
Op een werkelijk unieke locatie met diverse terrassen met prachtige uitzichten vindt u een geheel gerestaureerde villa op 10 ha eigen grond met stijlvolle authentieke elementen en moderne luxe. Geschikt voor 2 tot 10 personen.

Opgesomd:

  • Geheel nieuw en compleet ingericht huis
  • WIFI
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Zwembad (8 m diameter)
  • Recent gerestaureerde authentieke houtgestookte pizzaoven
  • Airco en (vloer)verwarming in alle kamers
  • Satelliettelevisie met Nederlandse kanalen
  • Kindvriendelijk (kinderbedje, stoel, traphekje etc.)
  • Speeltuintje voor kinderen met o.a. schommel en glijbaan
  • Binnen en buiten een open haard + stookhout hout
  • Keuken geheel compleet
  • Diverse terrassen
  • 1 overdekt buitenterras met prachtig uitzicht
  • Hangmat
  • Tafeltennistafel

Tarieven:

De tarieven zijn afhankelijk van de periode en variëren van € 995,- - € 3.200,- per week (excl. € 125,- schoonmaakkosten).

 

Meer informatie:

Zie onze website: WWW.ONSITALIEHUIS.NL voor foto's, voorwaarden, beschikbaarheid, reacties van huurders en de prijzen.

Of neem contact met ons op via e-mail: info@onsitaliehuis.com

Telefoon 06 43 05 38 60 (ook via WhatsApp!).

 

 

Vergelijkbare Ledemaatjes

FRANKRIJK: LANDHUIS MET PRACHTIG UITZICHT EN ZWEMBAD

In de Ardèche prachtig deel van huis op 600 m hoogte zeer fraai en idyllisch gelegen met schitterend panorama-uitzicht over de vallei een oudlandhuis met groot 8x12 m overflowzwembad. Het huis is volledig gerenoveerd heeft nieuw meubilair en bedden etc. Activiteiten: (rivier)zwemmen, canyoning, zeer goede (race of elektrische) fietsmogelijkheden, wandelen, lezen etc. Zeer goede recensies! Zie website. Ook prima geschikt voor 2 personen!
Info en foto's:www.lagrandevue.nl, tel. +31 (0)6 29 56 51 79, e-mail:lagrandevue@gmail.com
Elektrische fietsen kunnen gehuurd worden en er is snel Wifi aanwezig (500Mbit)

Lees meer

Luxe chalet (1.650 m) in de Italiaanse Alpen met een uitzicht dat je nooit vergeet

Ontdek ons luxe chalet op 1.650 m hoogte met een schitterend uitzicht over het zonnige Aosta-dal. Gezellig en stijlvol ingericht voor 6 personen, met 3 slaapkamers, 2 badkamers, houtkachel, houten vloeren, tuin, balkons en privésauna.

Wandel direct het natuurpark Gran Paradiso in of rijd naar het prachtige Monterosa skigebied. Zon- en sneeuwzeker, ideaal voor wie houdt van rust, natuur en comfort.

Voor  beschikbaarheid/info, telefoon 06 18 33 11 20, of e-mail: lucgros@planet.nl

Lees meer

CHAMPERY LUXE CHALET, ZOMER EN WINTER!

'La Champerolaine' is een nieuw 5-sterren chalet voor 12 personen. Het chalet heeft een grote tuin, prachtig uitzicht op 'Les Dents du Midi' en is 2 minuten lopen van de skiliften, het sportcentrum en de dorpskern van Champery. De zitkamer heeft een paar grote zachte banken en een houtkachel, een grote eettafel en een open keuken met de nieuwste Miele-apparatuur. Aan de zitkamer grenst een groot, deels overdekt balkon met open haard en grote tafel. Het chalet heeft 6 slaapkamers, ieder met dubbele motor-gestuurde bedden met uitstekende matrassen, donzen en dubbele kussens. Vier slaapkamers zijn en-suite met een eigen badkamer; 2 slaapkamers delen een badkamer. Alle badkamers hebben een dubbele wastafel, wc, ligbad en douche. Het huis is uitstekend geschikt voor meerdere gezinnen of 6 echtparen. Het nostalgische, pitoreske Champery ligt in Les Portes du Soleil: een van de grootste en mooiste ski-, wandel-, klim- en bikegebieden ter wereld. Voor VVAA-leden geldt korting.
Lees meer